Titulní obrázek

Česká společnost Travel Service uzavřela velmi výhodnou smlouvu

Švýcarská společnost Hotelplan Suisse vyhlásila výběrové řízení na leteckou společnost. V napínavém boji vyhrála česká soukromá společnost Travel Service. Smlouva podepsaná novými partnery má hodnotu kolem půl miliardy korun.

Jde o první velký kontrakt české letecké společnosti na švýcarském trhu. Travel Service bude vozit klienty švýcarských cestovek od března po celou letní sezónu hlavně na dovolenou do Španělska, Řecka, Egypta a na Kypr.

Celkem jde o čtrnáct různých destinací, kam bude létat se svými boeingy 737-800 z Curychu a z Ženevy. V současné době dokonce plánují i spolupráci na zimní sezónu. Švýcarsko je sedmým zahraničním trhem, kam soukromý dopravce vstupuje. Na obou švýcarských letištích bude mít Travel Service zřízenou i základnu.

Pod společnost Hotelplan Suisse patří několik značek cestovních kanceláří, například Globus Reisen, Travelhouse, Tourisme pour tous, Hotelplan nebo Migros Ferien.

Společnost Travel Service si velmi váží svého vítězství proti ostatním leteckým společnostem ve výběrovém řízení na zajišťování charterových letů pro Hotelplan Suisse. Získali totiž důvěru jednoho z největších švýcarských touroperátorů.

V loňském roce společnost přepravila 3,5 milionů cestujících, v letošním roce se ještě počet zvýší. V létě počítá s nasazením až 40 letadel.